Бджолина Лавка logo
Адрес: вул. Домбровського 25 10003 Житомир,

Про компанію

Людський розум тисячоліттями намагається осягнути мудрість малесеньких бджіл, що зуміли в своїй досконалості подати людству спосіб продовження життя, молодості, здоров’я. В нашій сім’ї вивченням і розведенням бджіл займався дідусь на Хмельниччині, який передав свій досвід своєму синові – моєму татові. На наукову та практичну роботу з бджолами він витрачає немало вільного часу. Вивчення цих найдосконаліших комах є завданням прийдешніх поколінь. Ми вважаємо також своїм обов’язком прилучитись до цього процесу.

Використовуючи професійні знання, ми в 3-му поколінні, на пасіці дідуся, виготовляємо, як класичну продукцію бджільництва (мед, пергу, бджолине обніжжя, прополіс та ін.), так і новий продукт на ринку України – крем-мед з різними смаками. Крем мед - прекрасна альтернатива рідкому бджолиному продукту. Технологія його виготовлення була розроблена в Канаді в 1928 році І. Дж. Дайсом - професором бджільництва Онтарійского сільськогосподарського коледжу. Поштовхом послужила незручність споживання текучого меду, який псував руки і одяг. Нашими продуктами залюбки ласують як діти, так і дорослі. В технології виготовлення крем-меду не використовуються ані консерванти, ані термічна обробка, чим ми доносимо до улюбленого клієнта всю користь Карпатських ягід та меду.

Всі товари під маркою «Бджолина лавка» об’єднує наша впевненість в тому, що люди засумували за чесними, чистими, смачними і при цьому якісними продуктами